صفحه اصلی / کسب و کار اینترنتی / چرا کسب و کار اینترنتی، در آینده ای نزدیک نود درصد کسب و کار سنتی را نابود خواهد کرد؟

چرا کسب و کار اینترنتی، در آینده ای نزدیک نود درصد کسب و کار سنتی را نابود خواهد کرد؟

چرا کسب و کار اینترنتی ، در آینده ای نزدیک نود درصد کسب و کار سنتی را نابود خواهد کرد؟
همانطور که می بینید روز به روز به کسب و کارهای اینترنتی اضافه می شود و کسب و کارهای اینترنتی را مشاهده می کنید که فکرش را هم نمی کردید که چنین کسب و کارهایی روزی به وجود بیایند.

چرا کسب و کار اینترنتی، در آینده ای نزدیک نود درصد کسب و کار سنتی را نابود خواهد کرد؟

از تاکسی یاب های آنلاین بگیرید تا هایپر مارکت های آنلاین تمام کسب و کارهای سنتی تبدیل به کسب و کارهای آنلاین شده اند. پایه و اساس راه اندازی کسب و کارهای اینترنتی #رفع_نیاز افراد با قیمت کمتر و سرعت بیشتر و استفاده لذت بخش از نزدیک ترین وسیله امروزی دنیا یعنی گوشی تلفن همراه است. به خاطر همین هم روز به روز شاهد موفقیت های کسب و کارهای اینترنتی هستید که تنها دلیلشان به درد بخور بودنشان برای مردم است. اما در عین حال همانطور که این روزها می بینید و می شنوید هر از چند روزی کارخانه های بزرگی که سابقه ی بسیار طولانی داشته اند ورشکسته می شوند.همچنین کسب و کارهای سنتی دیگری هم که اکنون سرپا هستند به شدت برای حفظ بقای خود در حال جنگند.دلیل اصلی وقوع این مشکلات همراه نبودن این کسب و کارها با دانش روز است.کسب و کارهایی که از افراد متخصص برای پیشبرد اهدافشان استفاده نمی کنند دیر یا زود با چنین مشکلاتی مواجه می شوند. لازم است بدانید که در مقاله ای که اخیرا توسط دانشجویان MBA ،بین نمونه آماری ۱۰۰ کسب و کار فعال و پردرآمد ایران صورت گرفته است، ۸۷ درصد کسب و کارها نهایتا در ۱۰ سال آینده کاملا به کسب و کار اینترنتی تبدیل خواهند شد و شکل سنتی خود را به طور کامل از دست خواهند داد.

یک موج بزرگ در راه است که تحولی اساسی را در نظام کسب و کار و درآمد ایجاد خواهد نمود.اگر که با این موج همراه شوید و تلاش کنید حتما به نتیجه می رسید.در غیر اینصورت ممکن است در روند کسب و کار فعلی خود دچار مشکلات زیادی شوید.

از کی باید شروع کنید؟

سوال خوبی است.جواب ما این است که بهتر است هرچه سریعتر وارد عمل شوید.در حال حاضر در بازار آنلاین ایران،خیلی از کسب و کارها هنوز حضور ندارند و افرادی که زودتر فعالیت خود را شروع می کنند،چون اولین هستند و هیچ رقیبی ندارند به راحتی موفق می شوند.

جالب است بدانید که سرمایه گذاران خارجی به شدت دنبال سرمایه گذاری در این بازار بکر هستند به عنوان مثال سایت هایی مثل بامیلو و اپلیکیشن تاکسی اسنپ را سرمایه گذاران خارجی نیز پشتیبانی می کنند.ضمن اینکه رد و پای این سرمایه گذاران در سایت هایی مثل دیجی کالا،شیپور و دیوار هم به چشم می خورد.

و خبر بهتر اینکه کسب و کارهای آنلاینی هم که در حال حاضر وجود دارند و شما ممکن است که فکر کنید که با وجود آن ها دیگر شانس موفقیت ندارید،اکثرا آنقدر نقطه ضعف و ایراد دارند که اگر شما بتوانید این ایراد ها را در کسب و کار خود برطرف کنید و بهتر از آن ها کار کنید می توانید به راحتی پیشرفت کنید.

در برخی از وب سایت های آموزش کسب و کار اینترنتی دیده ام که راه اندازی فروشگاه های اینترنتی و کسب درآمد عالی از آن را یک کار ساده و بی زحمت معرفی می کنند.در حالی که این طور نیست و اگر بخواهید در این زمینه موفق شوید باید به دید یک شغل اصلی به آن نگاه کنید و هر روزه برای توسعه ی آن وقت بگذارید.

اگر تصمیم به راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود گرفته اید در درجه ی اول باید به علاقه ی خود بسیار دقت کنید.فروشگاهتان را در زمینه ای راه اندازی کنید که به آن علاقه مندید و حاضرید برای آن شب و روز زحمت بکشید،تولید محتوا کنید و خدمات ارائه دهید.با اطمینان به شما می گویم که در هر زمینه ای که دلتان بخواهد می توانید فعالیت کنید و موفق شوید،البته به شرط آنکه روش های صحیح و اصولی بازاریابی و فروش را یادبگیرید.

https://telegram.me/acroweb

Telegram
آموزش کسب و کار آنلاین
Acroweb.ir
@acroweb
Admin1: @dgm24
بازاریابی اینترنتی،طراحی سایت، فروشگاه،سئو،مشاوره تبلیغاتی،برندسازیMarketing, Web & shop Design & Seoبازاریاب فروشگاه مجازی

درباره علی بیات

مباحث بازاریابی و کسب و کار اینترنتی رو یک آلترناتیو جهت پیشبرد اهداف زندگی میدونم و بهش شدیدا علاقمند هستم....نام اکرو از ورزش آکروبات گرفته شده که تداعی کننده هیجان، انعطاف و شادی است... کانال تلگرامی: https://t.me/acroweb

این مطالب را نیز ببینید!

نوشتن برنامه بازاریابی در ۱۰ دقیقه!

احتمالاً در مورد جی کنراد ( Jay Conrad Levinson )، پدر بازاریابی چریکی، شنیده‌اید. او …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *