صفحه اصلی / کسب و کار اینترنتی / تخصص های پولساز اینترنتی

تخصص های پولساز اینترنتی

در این مقاله با ۱۰ تخصص پولساز اینترنتی در ایران آشنا خواهید شد.

۱. متخصص سئو:

یکی از تخصصی ترین و پولساز ترین تخصص های کسب و کار و همین طور بازاریابی اینترنتی، انجام دادن سئو است.
سئو در مجموع به معنی ارتقای رتبه سایت در موتور های جست و جو گر است و کسی که بتواند این کار را انجام دهد قادر است ترافیک بسیار زیادی را برای وب سایت شما می تواند ایجاد کند. اما اگر خود شما قصد دارید از هزینه کردن چندین میلیون تومانی جلوگیری کنید و آستین سئو کردن را بالا بزنید در ادامه چند ترفند را باید بدانید:

 • صبوری: انجام سئو درست و بدون تقلب کاریست که زمان می برد شما حداقل سه ماه زمان برای سئو در نظر بگیرید.
 • کلمات دنباله دار: سراغ کلمات کوتاه نروید کلماتی را انتخاب کنید که چند سیلابی هستند در این کلمات سریع تر رشد می کنید.
 • روش گوگل: از روش کار گوگل آگاه شوید و بر اساس آن کار کنید.
 • لینک سازی: به امید لینک سازی نباشید و روی محتوای سایت خود متمرکز شوید.

چطور متخصص شوید:

پیشنهاد من انتخاب یکی از روش های زیر است

۱. پروژه های ارزان

۲. کارآموزی دیدن آموزش های حرفه ای

۳. سئو سایت خودتان

۲. متخصص تبدیل:

تبدیل یکی از عالی ترین تخصص های بازاریابی اینترنتی است. تبدیل مهم ترین عامل درآمد سایت است. هرچه تبدیل بیشتر باشد درآمد هم بیشتر است و هرچه درآمد بیشتر باشد رشد کسب و کار شما بیشتر می شود. تبدیل تغییر وضعیت یک بازدید کننده است. او می تواند عضو شود، خرید کند و یا فقط ایمیلش را به شما بدهد همه این ها شکلی از تبدیل است. کسی که تبدیل را بلد باشد حداکثر استفاده را از ترافیک سایتش می برد. اصلی ترین ترفند برای تخصص تبدیل تسلط روی محتوای صفحات فرود است. با تسلط روی صفحه فرود تبدیل را افزایش می دهید.

اگر می خواهید متخصص تبدیل شوید راهکار زیر را برایتان داریم:

 • روش های مختلف را تست کنید و اثر بخشی هر کدام را بسنجید.
 • روی ایمیل مارکتینگ مسلط شوید.

سایت های معتبر را تحلیل و آنالیز کنید و روش های تبدیل را الگو برداری کنید.

۳٫ متخصص ابزارهای گوگل و تحلیل سایت:

کاری پولساز و لذت بخش، برای کسانی که ذهن تحلیلگر و نکته سنج دارند، شامل چند بخش جالب است آنالیر و تحلیل که کاریست بسیار تخصصی. عیب یابی هم  درآمد سرشاری دارد و می تواند شما را پولساز کند.

در هر بخش ، شما به راحتی مبالغ خوبی را می توانید دریافت کنید، کافیست در این تخصص به حد کافی مسلط شوید و بعد از آن همه به خدمات شما نیاز خواهند داشت. ترفند اصلی در این تخصص مانند سئو، کارآموزی و تست است، البته آموزش های مختلف را می توانید ببینید.

اگر می خواهید متخصص شوید راه های زیر را پیشنهاد می کنم:

 • درجه حساسیت خود را بالا ببرید و روی هر مورد به دنبال نکته باشید.
 • کار زیاد و دیدن زیاد نمونه های مختلف.
 • عمیق شوید و از هر اتفاقی ساده نگذرید.
 • تا مدتی این کار را رایگان و یا روی سایت خود انجام دهید تا مسلط شوید.

۴٫ متخصص بازاریابی اینترنتی:

از نظر من پولساز ترین تخصص بازاریابی اینترنتی است. کسی که می تواند اسکناس چاپ کند و هر وب سایتی را درآمد زا کند. دستمزد همچین کسی کمتر از ماهی ۵ میلیون تومان نیست البته پیدا کردن چنین شخصی بسیار دشوار است و قطعا پیشنهاد می کنم خودتان به یک متخصص در این زمینه تبدیل شوید.

ترفند اصلی بازاریابی اینترنتی داشتن استراتژی های فروش است و شما برای موفقیت در این کار دایما در حال ایجاد مسیر های فروش متعدد است.

اگر می خواهید خودتان متخصص شوید:

 • پروژه های زیاد و مختلف را شروع کنید
 • آموزش دقیق و مستمر
 • خواندن مقالات معتبر
 • اجرا ، اجرا و اجرا

۵٫ متخصص ایمیل مارکتینگ:

متخصص ایمیل مارکتینگ باید به حوزه های مختلف این روش مسلط باشد. از این که از چه سیستم هایی می تواند استفاده کند تا محتوای موثر داخل ایمیل. این تخصص ترکیبی از تجربه و خلاقیت است و برای افراد خلاقی که کمی استعداد نویسندگی هم دارند، می تواند پولساز باشد. برای بازاریابی این تخصص ساخت لیست و ارسال ایمیل بهترین روش است. یعنی نیازمندان به ایمیل مارکتینگ باید نحوه کار شما را از ایمیل های خود شما متوجه شوند. اگر بخواهید متخصص ایمیل مارکتینگ شوید باید ایمیل های زیادی ببینید و ارسال کنید تا با همه روش ها آشنا شوید.

۶٫ متخصص سئو رایتر:

ترکیبی از دو تخصص پولساز و دشوار که بسیار می تواند درآمد ساز باشد. در این تخصص برای سایت ها، محتوای سئو شده تولید می شود و ترکیبی از تولید کننده محتوا و سئو روی محتوا است.
بهترین شیوه برای قانع سازی هر فرد برای اینکه تولید محتوای سایت را به شما بسپارد تولید محتوا های رایگان و محدود است. مثلا با انتشار یک مقاله رایگان برای نمونه کار با استفاده از این روش در ابتدای کار می توانید به راحتی مشتریان جدید پیدا کنید و بعد از مدتی مشتریان شما نمونه کار شما خواهند شد. اگر می خواهید در این کار متخصص شوید باید به سئوی محتوا مسلط باشید، سریع تایپ کنید، زیاد مطالعه کنید و چارچوب یا کلیشه نداشته باشید. تکرار می کنم که این تخصصی دشوار است.

۷٫ متخصص ترافیک:

کسی که می تواند شما را ثروتمند کند!!! این شخص روش های ایجاد ترافیک روی هر سایتی را می داند و می تواند سیل علاقه مندان را به سمت سایت هدایت کند. با آزمون بسیار و تجربه قبلی خود منابع خوب ترافیک را شناسایی می کند و با توجه به قابلیت شبکه سازی که باید داشته باشد مدل های مختلف ایجاد ترافیک را روی سایت پیاده سازی می کند. اگر می خواهید متخصص شوید، باید دنبال تجربه کردن روش های مختلف باشید و تجربه است که شما را متخصص می کند. برای بازاریابی این تخصص هم می توانید سایتی داشته باشید که ترافیک این سایت مشتریان شما در این زمینه باشند و ترافیک مرتبط را به این شکل جذب کنید.

۸٫ متخصص تبلیغ نویسی:

تبلیغ نویس از یک اتفاق ساده یک داستان بی نظیر می سازد. بدون اینکه دروغی گفته باشد. اگر متخصص واقعی این کار باشید هر جمله شما برای مشتریانتان پول چاپ می کند. تبلیغ نویسان حرفه ای هرگز در دام تکرار و کلیشه نمی افتند و دایما ایده جدیدی برای متون خود پیدا می کنند. تبدیل شدن به یک تبلیغ نویس سخت است اما برای شروع با مطالعه خیلی زیاد، توجه به پیام های تبلیغاتی و نوشتن آغاز کنید.
فرض کنید اگر یک برند معروف مشتری شما بود برایش چه متنی می نوشتید و به این شکل تمرین کنید. برای بازاریابی خودتان بهترین کار نوشتن یک تبلیغ عالی است!! نه بیشتر و نه کمتر یک تبلیغ عالی و انتشار آن در همه جا. پس تا جای ممکن همه تبلیغات را بخوانید و تمرین کنید.

۹٫ متخصص وردپرس:

وقتی سایت ناسا هم وردپرس است، برای این تخصص می توان جای ویژه ای در نظر گرفت! برای متخصصین وردپرس آگاهی فنی و تسلط نسبی روی پوسته و افزونه های مختلف یک الزام است با توجه به تعداد بسیار زیاد سایت های وردپرسی خدمات مختلف و متنوعی می توان به هر سایت داد از طراحی تا نگهداری! اگر می خواهید از وردپرس درآمد کسب کنید، ابتدا باید وارد دنیای وردپرس شوید و روی آن مسلط باشید.
برای بازاریابی تخصص خود بهترین منبع سایت های فروش افزونه های وردپرسی است که می توانید آنجا بازاریابی کنید.

منبع: وان کلیک

درباره محمدرضا واعظی

3 دیدگاه‌ها

 1. سلام
  بسیار عالی
  از مطالب خوب شما تشکر میکنم
  gameoflife.ir

 2. I really like your blog.. very nice colors & theme. Did you create this website yourself or did you hire someone to do it for you? Plz answer back as I’m looking to construct my own blog and would like to know where u got this from. cheers
  [url=http://www.sexfg.pw/]Hot Erotic movies[/url]

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *